Zestaw startowy - pytanie od laika

Miejsce dla początkujących. Masz podstawowe pytania? - śmiało je zadawaj, każdy kiedyś zaczynał :)

Moderatorzy: slodkie_ciacho, Moderatorzy, mod

alla84
Posty: 6
Rejestracja: czw 19 sty, 2012

pt 12 lip, 2013

Przeczytałam dokładnie Twoją "instrukcję obsługi" Curtusa. Dzięki za rady, ale w moim przypadku mleko się już rozlało. Teraz, co ciekawe, zniknęła strona, nie było też sklepu...pojawił się ponownie chyba 09.07.br
Z ostatniego wpisu Curtusa wynika, że miał wypadek, a ponadto stracił wszystkie info z ostatnich miesięcy.
Może przeczytaj i podpowiedz co dalej...bo ja jestem gotowa odpuścić sobie to formicarium. :(
Awatar użytkownika
geb88
Posty: 1968
Rejestracja: pt 20 paź, 2006
Lokalizacja: Warszawa, Malbork

sob 13 lip, 2013

teraz podchodziłabym sceptycznie do tego "wypadku" - może było, może nie. Ważne, że próbuje chyba odzyskać klientów, więc trzeba korzystać i się dobijać, zanim reszta to zoczy.
Nie ma głupich pytań. Bywają tylko głupie odpowiedzi, więc pytaj śmiało :)
Newbie's Defender
O mnie |Blog o hodowli mrówek|Blog Temnothorax corticalis|Blog Leptothorax acervorum|Opowieść Camponotus herculeanus
alla84
Posty: 6
Rejestracja: czw 19 sty, 2012

sob 13 lip, 2013

Dzięki Geb - gorzej, że od 20.07 nie będę mogła odebrać przesyłki, bo wyjeżdżamy z Rodzicami na 2 tyg na wczasy - dodzwonić się do Curtusa nie można...a potem będzie miał wymówkę :(
Awatar użytkownika
geb88
Posty: 1968
Rejestracja: pt 20 paź, 2006
Lokalizacja: Warszawa, Malbork

sob 13 lip, 2013

ton skieruj paczkę do znajomego :)
Nie ma głupich pytań. Bywają tylko głupie odpowiedzi, więc pytaj śmiało :)
Newbie's Defender
O mnie |Blog o hodowli mrówek|Blog Temnothorax corticalis|Blog Leptothorax acervorum|Opowieść Camponotus herculeanus
Awatar użytkownika
BartTP
Posty: 410
Rejestracja: pt 03 mar, 2006
Lokalizacja: Szczecin

ndz 14 lip, 2013

Też nie wierzę w żaden wypadek. Kolejna wymówka. Jedyne, co mogę Ci doradzić, to molestowanie go, żeby się wreszcie wywiązał z umowy. Ewentualnie - patrz moje wywody nt. egzekucji poprzez sądy...
alla84
Posty: 6
Rejestracja: czw 19 sty, 2012

ndz 14 lip, 2013

Dziękuję Bart - wszystko, co napisałeś nt. Curtusa uważnie przeczytałam - wnioskuję, że znasz tego Pana
i Jego metody pracy. Cóż - ja zamawiając nie wiedziałam o tym, dopiero potem pojawiły się negatywy
i oceny niby pozytywne, ale...
Pomyślę, co z tym dalej zrobić - dochodzenie sądowe nie wchodzi w grę (to musieliby robić moi Rodzice).
Na przyszłość z pewnością będę bardziej ostrożna. Pozdrawiam :)
adwokat
Posty: 6
Rejestracja: wt 17 maja, 2011

pn 15 lip, 2013

Piotr rzeczywiście miał wypadek, dodatkowo w międzyczasie stracił dane - dzwonić, mailować, opieprzać - co komu odpowiada - byle nie brać poważnie pozera ze Szczecina... - ja za adwokata diabła robić więcej nie chcę...
Awatar użytkownika
BartTP
Posty: 410
Rejestracja: pt 03 mar, 2006
Lokalizacja: Szczecin

pn 15 lip, 2013

Tak, tak - a jakiż to był, ciekawym, wypadek? Wywróciłeś się na kompa - i to tak nieszczęśliwie, że splaszczyłeś akurat dysk twardy z danymi? :)

Nawiasem pisząc: informuję Cię, że podpisywanie się "adwokat" - nie będąc nim - jest bezprawne.
Ostatnio zmieniony pn 29 lip, 2013 przez BartTP, łącznie zmieniany 1 raz.
adwokat
Posty: 6
Rejestracja: wt 17 maja, 2011

pn 15 lip, 2013

Podpis "Adwokat diabła" został zakwestionowany przez Admina - używam zastępczego.
Co do wypadku Piotra, wiem tyle, że dostał nauczkę za zbytnią pewność siebie przy samotnym poruszaniu się nocami po mieście - swoją drogą rewanż już załatwił ;)
Co do kompa - z tego co wiem, odzyskał go, do Admina Jego stron z pytaniami o utratę danych z poczty - to samo odnośnie stronek.
I nie utożsamiaj mnie z Piotrem - ja w przeciwieństwie do Niego, mam o Tobie od dawna wyrobione zdanie ;]
Awatar użytkownika
BartTP
Posty: 410
Rejestracja: pt 03 mar, 2006
Lokalizacja: Szczecin

pn 15 lip, 2013

Piszesz, że miałeś wypadek - a z opisu wynika, że Cię napadli. Coś tu nie gra.

Ale też ja nie zamierzam się z Tobą wykłócać i uściślać jakiż to masz do mnie stosunek. Ten temat jest o Twoim stosunku do klientów oraz Twojej rzetelności - a jakie one są, to widać konkretnie po wypowiedziach klientów w tym (i nie tylko) wątku.

I miło, że piszesz o sobie z wielkiej litery. ;) "Niego", "Jego"... To, że Ty to Ty jest oczywiste, więc proszę Cię, nie wygłupiaj się.
adwokat
Posty: 6
Rejestracja: wt 17 maja, 2011

pn 15 lip, 2013

BartTP pisze:Piszesz, że miałeś wypadek - a z opisu wynika, że Cię napadli. Coś tu nie gra.

Ale też ja nie zamierzam się z Tobą wykłócać i uściślać jakiż to masz do mnie stosunek. Ten temat jest o Twoim stosunku do klientów oraz Twojej rzetelności - a jakie one są, to widać konkretnie po wypowiedziach klientów w tym (i nie tylko) wątku.

I miło, że piszesz o sobie z wielkiej litery. ;) "Niego", "Jego"... To, że Ty to Ty jest oczywiste, więc proszę Cię, nie wygłupiaj się.
Dobre wychowanie każe mi o osobach trzecich wyrażać się z szacunkiem, nie "kocham" Piotra.
Fakt - Piotr nazywa "wypadkiem" (a ja za Nim) zwykły wpierdol z zaborem mienia - poradził sobie, odzyskał kompa, telefon i zegarek, obeszło się bez policji i prawników a siniaki "do wesela..." :D

Zmoderowano ze względu na wycieczki osobiste i łamanie netykiety.
adwokat
Posty: 6
Rejestracja: wt 17 maja, 2011

śr 17 lip, 2013

No tak, kto z kim przestaje... Dziękuję za komplement porównujący mnie z Curtusem - nie będę jednak udowadniał, że nie jestem koniem.
Jest egocentrykiem, do tego z przerostem ambicji - spróbuj takiego w czymś wyręczyć - z pokiereszowanym ramieniem i prawie ślepy uparł się ostatnio kończyć formicarium z jednego z innych tematów forum(takie podwójne, gdzieś to jest na forum).
Dlatego mam gdzieś kajanie się za Niego i zaległości - to specyficzny typ a ja robię swoje, ale wnerwia mnia gdy byle kto próbuje po Nim jeździć aby samemu podnosić własną/żadną wartość. TOĆKA

Zmoderowano ze względu na wycieczki osobiste i łamanie netykiety.
Awatar użytkownika
Posty: 655
Rejestracja: pn 24 lis, 2008
Lokalizacja: Dobrogoszcz

śr 17 lip, 2013

Kiedyś chciałem pomóc i wyszło jak wyszło...
Ostatnio zmieniony czw 18 lip, 2013 przez , łącznie zmieniany 1 raz.
[size=150]ൡ ళ ఊ [/size] q ń = g n
Awatar użytkownika
geb88
Posty: 1968
Rejestracja: pt 20 paź, 2006
Lokalizacja: Warszawa, Malbork

śr 17 lip, 2013

jak to mówią, oceniaj nie po słowach, a po czynach.

Lubiłam Curtusa i personalnie nic mi do niego - obecnie pracuję w sklepie i gdybym wyczyniała podobne dziwy dawno bym wyleciała na zbity pysk. Mam nadzieję, że się opamięta (i kij w mrowisko czy dlatego, że ktoś go pobił -zeźlony klient? :P, czy po prostu ma takie wahania), wolałabym charakterystyczne formikaria Curtusa o miłej "aparycji" niż te z allegro czy Mrowkoyada.

W każdym bądź, możesz życzyć mu szczęścia i klientów, którzy zaryzykują u niego zakupy.

btw. niego, jego, go etc. nie są zwrotami grzecznościowymi do osoby; nie jest też on osobą czcigodną, bogiem / Bogiem - nie ma więc sensu najmniejszego pisać te zaimki z wielkiej litery ;)
Nie ma głupich pytań. Bywają tylko głupie odpowiedzi, więc pytaj śmiało :)
Newbie's Defender
O mnie |Blog o hodowli mrówek|Blog Temnothorax corticalis|Blog Leptothorax acervorum|Opowieść Camponotus herculeanus
Awatar użytkownika
Ciocia Lilith
Posty: 336
Rejestracja: czw 03 gru, 2009
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

śr 17 lip, 2013

geb88, mam to samo. Wyroby Piotrka są po prostu estetyczne i ładne. Mogę marudzić do woli, poprosić o dowlone zestawienie kolonii, lub nawet wysłać smsa o treści "help!! potrzebuję poczwarek!!" i mam pewność, że je dostanę. Osobiście do radissa nic nie mam, ale jakoś odrzuca mnie ten "taśmociąg" i automatyczne obsługiwanie zamówień, wszak to żywe zwierzaki, a nie zestaw śrubokrętów.

Mam tego pecha, że pół Krakowa odsyła ludzi do mnie, bo "ta Pani się zna na mrówkach". I jak ja mam zamówić formikarium, skoro Piotrek się nie wyrobi? W tym momencie, to ja zbieram opierdol, że zamówienie nie dotarło w terminie. A przecież odsyłać ludzi z powiedzeniem "nie ma, nie da się" to grzech :(

Piotr powinien zmienić osobę odpowiedzialną za Public Relations, bo aktualnie, zamiast załagodzić i ocieplić wizerunek, to ewidentnie zrobi sobie wilczy bilet. A przecież legendarne "Generalnie i tak nie ma nic lepszego niż kompakt, więc po co?" to już swoiste powiedzonko Naszej giełdowej ekipy :D
alla84
Posty: 6
Rejestracja: czw 19 sty, 2012

pn 19 sie, 2013

Czy ktoś dostał ostatnio zamówione formicarium od Curtusa ? Ja nie...
revelati
Posty: 8
Rejestracja: wt 17 lip, 2012

czw 02 kwie, 2015

Szkoda, że po fakcie natrafiłem na ten wątek. Przestrzegam przed Curtusem.
ODPOWIEDZ